ul. Spółdzielcza 37-39; 55-080 Kąty Wrocławskie | Tel: +48 71 363 56 50 |  Fax: +48 71 363 49 70 | 

EROWA JMS 4.0 ProductionLine

Uniwersalny system kontroli procesu produkcyjnego do operacji obróbki skrawaniem.

W ramach ogólnej koncepcji Industry 4.0 system kontroli produkcji JMS? 4.0 Production Line zajmuje ważną pozycję. Mapuje dużą część funkcji, które mieszczą się w kategorii ?inteligentna fabryka?.

Zapewnia procesowi obróbki metalu znaczące zalety: wiadomo jest przez cały czas obróbki, jaki detal jest obrabiany, wjakiej pozycji w jakim czasie w procesie.

System kontroli procesu produkcyjnego JMS? 4.0 ProductionLine łączy wszystkie dane i kontroluje cały proces produkcyjny. Jego oprogramowanie bez żadnych problemów łączy maszyny z najszerszą gamą technologii produkcji.

Kontrolowany przepływ danych

System kontroli procesu JMS? 4.0 ProductionLine przejmuje funkcje planowania, kontroli i monitorowania zakładów produkcyjnych.
Pełna uniwersalność danych pozwala na prawdziwie wszechstronną kontrolę i bezpieczeństwo procesów.

System JMS? 4.0 ProductionLine bez żadnych problemów integruje maszyny z najszerszą gamą technologii. Jego oprogramowanie jest modułowe i może zostać rozszerzone zgodnie z wymaganiami.

Przyjazny i czytelny dla użytkownika

System JMS? 4.0 ProductionLine zapewnia przejrzystość procesów produkcyjnych.

Lista zamówień, priorytety, programy CNC, zarządzanie narzędziami i bieżące komunikaty o stanie zapewniają operatorowi istotne informacje już na pierwszy rzut oka.

Nawet z dystansu można wyraźnie określić stan komórki produkcyjnej. Kolorowe sygnały świetlne wyraźnie pokazują, co się dzieje.

Prosty import / eksport danych

System JMS? 4.0 ProductionLine jest wyposażony w najszerszą gamę interfejsów z systemami przetwarzania zamówień i planowania produkcji, takimi jak ERP, PPS, CAD, CAM itp.

Oznacza to, że bezpośredni import, ale także informacje zwrotne, stają się znacznie szybsze i bezpieczniejsze. A aktualny status produkcji jest rejestrowany i wyświetlany w czasie rzeczywistym.

Zwiększona autonomia

Automatyzacja procesów produkcyjnych za pomocą robota EROWA generuje godziny produkcji, które nie były wcześniej wykorzystywane. Podczas trzeciej zmiany i w weekendy produkcja staje się autonomiczna.

Wymaga to precyzyjnego i elastycznego planowania. System JMS? 4.0 ProductionLine jest precyzyjnie skonfigurowany, aby spełniać specyfikacje i wymagania oraz zapewnia dokładne dane dla każdego etapu produkcji.

 

Uniwersalna identyfikacja

System JMS 4.0 ProductionLine wyraźnie określa, jaki detal zajmuje jaką pozycję w danym czasie w procesie.

Załadowane palety z detalami są jednoznacznie identyfikowane za pomocą chipa.

Na każdym etapie w procesie produkcyjnym ta jednoznaczna identyfikacja może być wykonana przez system EROWA EWIS ?.

Monitorowanie trwałości narzędzia

Oprócz obrabianych przedmiotów i programów NC należy udostępnić odpowiednie narzędzia. Status czy są one rzeczywiście gotowe i jakie jest ich zużycie można odczytać poza pamięcią własną maszyny.

System sterowania JMS 4.0 ProductionLine zapewnia czytelne wyświetlanie narzędzi na maszynie, w tym status, trwałość narzędzia, uszkodzenie narzędzia oraz podgląd czasu produkcji, który jest nadal dostępny za pomocą istniejących narzędzi.

Skontaktuj się z nami w  celu uzyskania dalszych porad,

oddział EROWA POLSKA jest blisko Ciebie

Erowa Technology  Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 37-39
55-080 Kąty Wrocławskie

info@erowa.com.pl
Tel: +48 71 363 56 50 

Nasza Oferta: