ul. Spółdzielcza 37-39; 55-080 Kąty Wrocławskie | Tel: +48 71 363 56 50 |  Fax: +48 71 363 49 70 |

KIM JESTEŚMY?

Nasza firma oferuje kompletne rozwiązania służące podnoszeniu efektywności produkcji w narzędziowniach i innych gałęziach przemysłu metalowego.

Szeroka gama produktów jakie oferujemy a także ich uniwersalność i wszechstronność stanowi niezbędny i bardzo pomocny element rozwoju zarówno małej narzędziowni jak i dużych zakładów produkcyjnych.

Na każdym etapie rozwoju Twojej firmy możemy zaproponować nasze wsparcie oraz rozwiązania usprawniające i podnoszące wydajność i jakość pracy Twojego parku maszynowego. Nasi eksperci w dziedzinie automatyzacji produkcji znajdą również opłacalne rozwiązanie dla Twojej produkcji.

Co oferujemy?

Doskonałe produkty i koncepcje, stworzone a także przetestowane w praktyce to jedna ale nie jedyna rzecz jaką możemy zaoferować. Bardzo ważnym dla nas jest włączenie tych elementów do rzeczywistych, istniejących procesów i konkretnych implementacji u klienta. Dlatego naszymi kluczowymi kompetencjami są 4 strefy współpracy jaką możemy zaproponować: Inżynieria, Produkt, Konsultacja, Serwis.

Wsparcie na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy produkt, czy kompletny system produkcyjny, nasza usługa jest zawsze dostępna, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów.

Wspieramy Cię również po zakończeniu wdrożenia. Dzięki szkoleniom i dalszej edukacji pracowników, dzięki technicznym usługom konserwacyjnym i rygorystycznym testom sprzętu pomiarowego.

Skontaktuj się z nami w  celu uzyskania dalszych porad,

oddział EROWA POLSKA jest blisko Ciebie

Erowa Technology  Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 37-39
55-080 Kąty Wrocławskie

info@erowa.com.pl
Tel: +48 71 363 56 50 

Nasza Oferta: