ul. Spółdzielcza 37-39; 55-080 Kąty Wrocławskie | Tel: +48 71 363 56 50 |  Fax: +48 71 363 49 70 | 

SYSTEM PM

System szybkiej wymiany detali dla pras proszkowych.

Ze względu na zmienne kształty i różne rozmiary części, złączki prasy proszkowej muszą być szybko i elastycznie przezbrajane. System szybkiej wymiany mocowania znacząco przyczynia się do wyraźnego skrócenia czasów przestoju i wymiany mocowania.
EROWA PM Tooling System stanowi precyzyjny interfejs pomiędzy stemplem, matrycą i prasą proszkową.

Systematyczne mocowanie

Uchwyty PM Tooling są bezpośrednio mocowane na prasie proszkowej lub palecie i stanowią dokładną i uniwersalną podstawę dla mococwania detalu.

Szybka zmiana oprzyrządowania prasy

W konsekwencji, elementy prasowe, takie jak stemple i matryce, mogą być szybko i precyzyjnie mocowane i wymieniane.

Palety 4×90 ° są podzielne; powtarzalność wynosi <0,002 mm.

Modernizacja istniejącego sprzętu

Stemple i matryce, które są już w użyciu, mogą być dostosowane do palet narzędziowych PM i wyrównane z precyzją. Następnie mogą być używane w całym systemie.

Wyrównanie

Dzięki systemowi wyrównywania EROWA PM Tooling można precyzyjnie wyrównać dolny i górny uchwyt stempla na prasie proszkowej.

Czujniki lub wskaźniki służą do wyrównania pozycji uchwytów zgodnie z wymaganiami.

Różne rozmiary system

Różne rozmiary systemów PM Tooling można dostosować do siebie w celu produkcji małych i dużych części na jednej i tej samej prasie proszkowej. W ten sposób przezbrojenie prasy staje się jeszcze bardziej ekonomiczne. EROWA PM Tooling System jest niezwykle elastyczny i oferuje różne opcje adaptacji dla udoskonalonych kombinacji różnych rozmiarów systemu.

PM Tooling center pin chuck

Pozycjonowanie i mocowanie trzpieni środkowych w prasach proszkowych jest znacznie uproszczone dzięki zastosowaniu systemu narzędziowego EROWA CPC. Centralne trzpienie mogą być mocowane w pozycji stałej lub ?pływającej? zgodnie z wymaganiami. Palety środkowe i odpowiednio przygotowany dolny stempel są wstępnie składane poza prasą i umieszczane i mocowane w planowanych pozycjach jako jednostki.

Skontaktuj się z nami w  celu uzyskania dalszych porad,

oddział EROWA POLSKA jest blisko Ciebie

Erowa Technology  Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 37-39
55-080 Kąty Wrocławskie

info@erowa.com.pl
Tel: +48 71 363 56 50 

Nasza Oferta: