ul. Spółdzielcza 37-39; 55-080 Kąty Wrocławskie | Tel: +48 71 363 56 50 |  Fax: +48 71 363 49 70 |

ROBOT DYNAMIC

Do dużych i małych przedmiotów

Seria robotów EROWA Robot Dynamic jest maksymalnym wyrazem elastyczności stosowanej w automatyce: trzy różne rozmiary o różnych charakterystykach pojemności i wymiarów; możliwość późniejszego przekształcenia samodzielnej aplikacji w linię FMS poprzez modyfikację robota i modułową implementację dodatkowych elementów linii. Obsługuje aż do 8 maszyn.

Modułowość systemu pozwala na integrację różnych technologii, takich jak: frezowanie, toczenie, wielozadaniowość, szlifowanie, elektroerozja, maszyny laserowe z maszynami współrzędnościowymi, mycie, znakowanie, magazyny pionowe itp.

Różne rozmiary palet

Jedną z ważnych funkcji automatycznej produkcji pojedynczych części i małych partii jest to, że system może automatycznie przełączać się między różnymi rozmiarami palet.

Robot Dynamic jest odpowiedni do ładowania dużych i małych przedmiotów. Każda pozycja magazynu i każda paleta są stale monitorowane. System szybkiej identyfikacji EWIS ? zapewnia przejżysty widok.

Możliwość rozbudowy w dowolnym momencie

Robot EROWA Dynamic może być dostosowywany do na bierzących potrzeb produkcyjnych i aktualnych wymagań. Jego rozbudowa jest zawsze możliwa, ewalouje on równolegle do zmian zachodzących w produkcji.

Solidne tory, po których porusza się robot mogą byc wydłużane do długości 20m. Możemy je przedłużać element po elemencie w segmentach co 2 metry.

Duży udźwig

Robot Dynamic obsługuje palety o łącznej wadze do 250 kg na maszynę.

Właściwy chwytak dla każdego rozmiaru systemu narzędziowego jest przechowywany w GripperDock i może być automatycznie wymieniony w razie potrzeby.

Daleki zasięg

W zależności od typu osi X dostępne są trzy konfiguracje, ramię robota Dynamic ma zasięg do 2350 mm.

Optymalny załadunek przez drzwi frontowe

Robot Dynamic jest przesunięty w bok od maszyny. Połączona oś obrotowa pozwala załadować maszynę przez przednie drzwi.

Obszar operatora przed maszyną pozostaje więc dostępny dla obsługi ręcznej przez operatora.

2D scanner for access safety

Skaner 2D stale monitoruje obszar operatora.

Jeśli osoba znajduje się w okolicy, zmiany palet nie są dozwolone. Jeśli obszar jest wolny, Robot Dynamic ładuje maszynę zgodnie z planem.

Skontaktuj się z nami w  celu uzyskania dalszych porad,

oddział EROWA POLSKA jest blisko Ciebie

Erowa Technology  Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 37-39
55-080 Kąty Wrocławskie

info@erowa.com.pl
Tel: +48 71 363 56 50 

Nasza Oferta: